Blues in de Loods Sessie Sint Tunnis Blues in de Loods Sessie Sint Tunnis

Organisatie

Loods sessies (stichting podiumkunst Sint Tunnis)

Locatie

Lepelstraat 25
5845 BK Sint Anthonis

Meer informatie

Frank Reemers en Joep de Greef brengen als duo ingetogen blues en roots. Van fingerpicking delta blues tot swingende pareltjes uit de bluesscene.

Regelmatig reizen Frank en Joep af naar het zuiden van Amerika – Louisiana, Tennessee, Mississippi – de bakermat van de blues. Naast hun eigen bluesbands Ramblin’ Dog en Mojo Hand brengen ze als duo een intiem akoestisch programma met gitaren en bluesharp. In 2022 haalden ze de finale van de Dutch Blues Challenge.

Denk aan een verweerde houten jukejoint langs een stoffige weg in het Amerikaanse zuiden: een paar gloeilampen, een oude ventilator die kraakt in de hitte, en een gitaar die het verhaal al vertelt voordat er één woord gezongen is. Die sfeer nemen Frank en Joep mee naar Sint Anthonis.

Op zondag 20 september 2026 openen Reemers & de Greef het nieuwe seizoen van De Loods Sessies. Schuif aan, pak een plek dichtbij het podium en laat je meenemen naar de bakermat van de blues.

Tickets https://podiumkunst-sinttunnis.nl/artiesten/reemers-de-greef/