Locatie

Thompson Bridge Band
Generaal de Bonsweg 1
5363 ST Velp

Meer informatie

Op dinsdag 5 mei geeft de Thompson Bridge Band i.s.m. Filmcafé Grave een speciaal bevrijdingsconcert op een speciale locatie: De Generaal De Bonskazerne, tijdens de oorlog bezet door Duitse militairen.

Repertoire

De Amerikaanse luitenant, John S. Thompson, veroverde september 1944 de Graafse brug. Dit heldhaftig wapenfeit was de inspiratie om de regionale bigband naar hem te noemen. Het repertoire van de bigband roept sterke herkenning en herinnering op aan de populaire "bigband/swingmuziek" die in de oorlogsjaren en daarna vanuit Amerika overwaaide naar Europa.

Locatie

Film-/Theaterzaal op de Generaal De Bonskazerne, Generaal de Bonsweg 1, Velp (Grave). Aanvang 14.00 uur. Zaal open vanaf 13.30 uur. Toegang gratis.