Benefietconcert Serviceclub Raam en Maas Benefietconcert Serviceclub Raam en Maas

Organisatie

Serviceclub Raam en Maas

Locatie

Kerkstraat 44
5439 ND Linden

Meer informatie

Old Wheels brengt muzikale herinneringen tot leven in Linden

Benefietconcert met muziek uit de jaren 60 en 70 voor het goede doel. Wie houdt van muziek, gezelligheid en een vleugje nostalgie, kan zondag 1 november zijn hart ophalen in De Burcht in Linden. Serviceclub Raam en Maas organiseert daar een bijzonder benefietconcert met Old Wheels, een band die de sfeer van de jaren 60 en 70 weer helemaal tot leven brengt.

Van 16.00 tot 20.00 uur kunnen bezoekers genieten van herkenbare muziek, een hapje en een drankje. De zaal opent om 15.30 uur. Het belooft een gezellige middag te worden waarin herinneringen aan vroegere dansavonden, kermissen en feesten ongetwijfeld weer boven komen.

The Wheels was in de jaren 60 en 70 een bekende regionale dans- en feestband. De muzikanten kwamen uit de omgeving van Boxmeer, Cuijk, Langenboom en Mill en waren regelmatig te vinden op kermissen, dansavonden en feesten. In 1973 bracht de band zelfs een single uit: Jenny / Ik ben zo blij.

Na ongeveer veertig jaar kwam The Wheels opnieuw bij elkaar. De huidige formatie treedt op onder de naam Old Wheels en speelt voornamelijk muziek uit de jaren 60 en 70. De band bestaat uit Dik Troost (drums), Leo Melsen (basgitaar), Ferdinand Kersten (sologitaar, saxofoon en zang), Ferry Tunnissen (ritmegitaar en zang), Christien Holleman (zang), Ad Goossens (saxofoon) en Theo Josemanders (keyboard, saxofoon en zang).

Serviceclub “Raam en Maas” nodigt iedereen uit om samen te genieten van de muziek, oude herinneringen op te halen en te proosten op een mooie middag voor het goede doel, de Hetty Denen Foundation.