Locatie
BOEi / Erfgoedspektakelhantert 8
5435 XB Sint Agatha
Meer informatie
Op zaterdag 25 april wordt bij het monumentale landhuis ‘Hantert’ in het Brabantse St. Agatha een bijzondere familievoorstelling georganiseerd: de Parade voor de Aarde. Theatermakers Coen Aerts en Nadia Innocentia geven een theatrale workshop voor jong en oud waarin de zorg voor de aarde centraal staat. De voorstelling is onderdeel van het Erfgoedspektakel en mede mogelijk gemaakt door de Provincie Noord-Brabant en de VriendenLoterij.
Coen en Nadia: “Onze planeet heeft het flink te verduren en kan een beetje hulp goed gebruiken. Op 25 april leidt de strenge doch charmante generaal Zonnebloem kadetten op die samen met soldaat Nado over de tuinen van het landhuis zullen paraderen. Iedere kadet krijgt een zonnebloem als geweer en zonnebloempitten mee naar huis met de missie deze in de grond te schieten. Leven geven, niet nemen is het devies! Zo helpen we de aarde overleven.”
De Hantert is een bijzondere plek in Oost-Brabant met een woongeschiedenis van ruim 700 jaar, waar sinds 2024 een duurzaam wooncollectief is geland. Bezoekers kunnen op 25 april een kijkje nemen bij dit bijzondere wooncollectief.




