Uit op zondag in Cuijk Uit op zondag in Cuijk

Locatie

Uit op Zondag Cuijk (Pantein, Senioren Cuijk, Welzijn Ouderen Cuijk)
De Valuwe 1
5431 AV Cuijk

Meer informatie

Op zondagmiddag 6 juli wordt het weer genieten in Cuijk.

Onder leiding van regisseur Erica Verbeeten trakteert het toneelgezelschap “”Vier in Eén” uit Mill ons op “amateurtoneel op het hoogste niveau”. Wel 15 mensen die ervan genieten als u geniet. Dubbel genieten dus. De spelers, decorbouwers en geluidsmensen presenteren u het toneelstuk Villa Poupette.

Een toneelstuk in twee bedrijven. Penny Ponjé heeft van haar steenrijke, vrijgezelle oom Daniël niet alleen een aardig geldbedrag, maar ook een huis in Toscane geërfd. In haar enthousiasme heeft ze haar saaie kantoorbaan in Nederland opgezegd om in Italië een nieuw leven te beginnen. Haar peettante Mathilde, weduwe, heeft ze uitgenodigd met haar mee te komen.

Dat de dames nog nooit in Italië zijn geweest doet er niet toe: Ze gaan de uitdaging niet uit de weg. Vol goede moed zijn ze bepakt en bezakt met hun dierbaarste bezittingen in de auto gestapt op weg naar Penny’s erfenis: ‘Villa Poupette’. Een nieuw leven en verrassingen tegemoet!

De organisatie van “Uit op Zondag” (Pantein, Senioren Cuijk en Welzijn Ouderen Cuijk) heten u alvast van harte welkom.

Wij ontvangen graag senioren uit Cuijk en omgeving. De toegang is gratis. Een eventuele consumptie betaalt u zelf.

Tot zondagmiddag 6 juli 2025 van 14.30 tot 16.30 uur in MFA DE VALUWE, De Valuwe 1, Cuijk.