Theaterspecial over inspirerende fietstocht
Wat als je het gevoel hebt dat er iets essentieels ontbreekt in je leven? Eric Mijnster besloot zijn eigen mysterie te ontrafelen en begon aan een avontuur dat zijn leven voorgoed veranderde. Hij vertelt erover in de theaterspecial ‘Het geluksgevoel’ op donderdag 18 december in Schouwburg Cuijk.
Zijn zoektocht bracht Eric over de bergtoppen van Europa. Hij fietste La Route des Grandes Alpes, 650 kilometer over veertien Franse Alpentoppen. Vervolgens verkocht hij al zijn bezittingen om in een bus in de bergen te gaan wonen. Na ruim een jaar busleven keerde hij terug naar Nederland om zijn eigen verhaal en gevonden inzichten te delen.
Erics goudeerlijke verhaal ademt levenslust en herinnert je eraan dat je al goed bent zoals je bent. De voorstelling laat je stilstaan bij jouw ‘JA!’ en inspireert je om keuzes te maken die écht van jou zijn.
Wat gebeurt er als je het leven binnenstebuiten keert, volmondig ‘ja’ zegt tegen jezelf en in het diepe springt? Eric nodigt je uit om mee op avontuur te gaan.
Kaarten en meer informatie: schouwburgcuijk.nl




