Beestenbende bij de Boer_ Deel dit artikel ‹ Terug

Beestenbende bij de Boer

Geplaatst op: vrijdag 4 oktober 2019


Vaak gebruiken leden van De BeestenBende uit Cuijk en Mill de woensdagmiddag voor een opruimronde in hun eigen buurt. Maar gistermiddag stond boerin Sonja van Melkveehouderij Vermeulen uit Sint Hubert klaar om de jonge dierenhelden van alles te laten zien over het boerenleven. Ze beschilderden koebellen, de melktank werd bekeken en de kinderen kregen een exclusief kijkje in de melkstal. De blokjes kaas werden na afloop met veel genoegen opgegeten. En de Bende-leden weten nu ook hoe de kaas op hun boterham komt.

De BeestenBende is een gratis ‘club’, voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar uit gemeenten in heel Nederland. De BeestenBende loopt in een samenwerking tussen de gemeenten Boxmeer, Boekel, Cuijk, Grave, Mill en Sint Hubert en Sint Anthonis. Als BeestenBende-lid help je mee om je buurt schoon te houden voor mens én dier. Zeker één keer per maand ruimen de teams in hun eigen buurt op. Elk team heeft volwassen begeleiders. Als blijk van waardering maken de Bendeleden in de loop van het schooljaar allerlei spannende (dieren)avonturen mee, binnen en buiten onze gemeenteDe BeestenBende is een gratis ‘club’, voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar uit gemeenten in heel Nederland. De BeestenBende loopt in een samenwerking tussen de gemeenten Boxmeer, Boekel, Cuijk, Grave, Mill en Sint Hubert en Sint Anthonis. Als BeestenBende-lid help je mee om je buurt schoon te houden voor mens én dier. Zeker één keer per maand ruimen de teams in hun eigen buurt op. Elk team heeft volwassen begeleiders. Als blijk van waardering maken de Bendeleden in de loop van het schooljaar allerlei spannende (dieren)avonturen mee, binnen en buiten onze gemeenteenden beleven boerenavontuur.

Meer weten?
www.mijnbeestenbende.nl

advertentie