
Landschapsbeheer Nederland schrijft een prijsvraag uit voor het bedenken van ommetjes. Ommetjes zijn kleine wandelingen van ongeveer een uur, met een afstand van zon drie tot zeven kilometer.
In totaal 140.000,- aan prijzengeld! De landelijke hoofdprijs bestaat uit 30.000,- voor het realiseren van het winnende ommetje samen met Landschapsbeheer. Daarnaast worden nog 11 provinciale prijzen uitgekeerd van 10.000,-. Iedereen met een goed idee voor een ommetje kan meedoen aan de prijsvraag. De wedstrijd is vooral interessant voor historische verenigingen, dorpsbelangen, agrarische natuurverenigingen of wandelverenigingen. Uitgewerkte ommetjesideeën kunnen tot 1 maart 2007 bij Landschapsbeheer ingediend worden. De prijswinnaars worden op 5 april 2007 bekendgemaakt.
Ook u kunt meedoen! Iedereen met een goed idee voor een ommetje kan meedoen; particulier of bedrijf, individu of groep. De prijsvraag is bijzonder interessant voor historische verenigingen, Dorpsbelangen, agrarische natuurverenigingen en wandelverenigingen.
Bestel nu de deelnamebrochure voor de prijsvraag via
post@landschapsbeheer.nl of kijk op
www.landschapsbeheer.nl