Summmertime Gennep, Pop en Walking acts
zaterdag 17 juli 13:00
Summmertime Gennep opgeluisterd door 3-S band en meer dan manshoge insecten.
De vijfde Summmertime-uitvoering wordt vanaf 11.00 uur aangekondigd door de verschijning van drie meer dan manshoge insecten her en der in het centrum. Zij blijven tot 15.00 uur actief. Maar dan is de vierkoppige 3-S band allang met de vertolking van haar pop-repertoire gestart dat ze dat goed kunnen hebben ze al lang bewezen.
Intussen hebben kids van de basisschoolleeftijd alle kans om zich te vermaken met kleuren, grabbelton, straattekenen, schminken of spelletjes. Als verrassing krijgen alle kinderen, die meedoen, een puntzakje met snoep.
OPENINGSTIJDEN:
De insecten zwerven van 11.00 tot 15.00 uur door de stad. De activiteiten op de Markt beginnen om 14.00 uur en eindigen rond 17.30 uur.
walkingacts_webGroen,bruin sympathiek en metershoog. Op zoek naar lekkernijen vinden ze hun weg. Straten, pleinen, smalle stegen en uitgestrekte festivalterreinen zijn het domein van deze krekels. Op zoek naar verse bezoekers. Nietsvermoedende heerlijkheden binnen handbereik. Aanvallen doen ze niet. De krekel wacht af. Van grote hoogte zoekt hij plotseling contact en wint de stilte het van de ogenschijnlijk onvermijdelijke dialoog. (Straat)theater in de meest zuivere vorm. Groen en bruin doch ervaren, vinden de vier hun weg. Spring is in the air.
Een uitnodigende tot de verbeelding sprekende act die er zichtbaar uit springt.